Antčiužinis "VISCO" (aukštis: 5 cm, kietumas: minkštas/minkštas)

Populiari prekė

Prekės kodas: ANTCIUZINIS-VISCO-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Antčiužinis VISCO iš abiejų pusių minkštas su viskoelastiniu sluoksniu prisitaikančiu prie kūno. Ortopedinis antčiužinis gali būti naudojamas ant sofos-lovos ar lovos norint minkštinti miego pagrindą. Šis antčiužinis ypatingas tuo, kad neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką.

€11500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²

Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.


4 cm - VISCO prie kūno prisitaikantis viskoelastinis putų poliuretanas
Dėl ypatingos šios žaliavos struktūros ji reaguoja į kūno temperatūrą ir slėgį. Šis sluoksnis įgauna būtent tokią formą, kokią turi ant jo gulintis žmogus. Visco putos savo savybių dėka neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Jis gerai nusausina ir pašalina drėgmę, užtikrindamas sausą ir patogų poilsį.Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

Nerealiai patogus antčiužinis, ačiū!
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink