Čiužinys "PORO PLIUS" (aukštis: 20 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Prekės kodas: PORO-PLIUS-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Čiužinys PORO PLIUS iš abiejų pusių vidutinio kietumo su HR itin elastingu putų poliuretanu. Maksimaliam komforto lygiui, čiužinys yra išzonuotas, tai reiškia, kad pralaidesnis orui. Čiužinys tinka mėgstantiems čiužinius be spyruoklinių blokų ar vaikams, puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai ~90 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 120 kg.

€18000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės PREMIUM užvalkalas
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui ir kraštuose dekoratyvines juosteles.Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

Putų poliuretanas HR30
Elastingo putų poliuretano porėta struktūra užtikrina puikią oro cirkuliaciją, kuri neleidžia daugintis grybeliams ir pelėsiams. Šis putų poliuretanas turi netolygią ląstelių struktūrą, kurios dėka įgauna geresnius kūno atramos, komforto ir elastingumo parametrus. Jis pasižymi padidintu lankstumu, kuris suteikia daugiau komforto ir prailgina tarnavimo laiką. HR putų poliuretano ilgaamžiškumas net 40% didesnis nei tradicinių tokio pačio tankio putų poliuretanų, o pradinę formą atgauna dvigubai greičiau.
 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink