Čiužinys "SOLO MINI" (aukštis: 11 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Prekės kodas: SOLO-MINI-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Čiužinys SOLO MINI iš abiejų pusių vidutinio kietumo su įvairių tankių putų poliuretanais. Čiužinys tinka mėgstantiems čiužinius be spyruoklinių blokų ar vaikams, puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai yra iki 90 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 110 kg.

€12500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

Putų poliuretanas HR30
Elastingo putų poliuretano porėta struktūra užtikrina puikią oro cirkuliaciją, kuri neleidžia daugintis grybeliams ir pelėsiams. Šis putų poliuretanas turi netolygią ląstelių struktūrą, kurios dėka įgauna geresnius kūno atramos, komforto ir elastingumo parametrus. Jis pasižymi padidintu lankstumu, kuris suteikia daugiau komforto ir prailgina tarnavimo laiką.

Čiužinio gamybai naudojamos sertifikuotos ir atestuotos žaliavos
Savo čiužiniuose gamintojas naudoja saugią HOTMelt klijavimo technologiją, kurioje nėra jokių lakiųjų komponentų ar vandens, kurios dėka klijai neskleidžia kvapų ir yra visiškai saugūs. 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink