Čiužinys "ORLANDO" (aukštis: 22 cm, kietumas: vidutinis/kietas)

Populiari prekė

Prekės kodas: ORLANDO-001

Išsiuntimas: 10-20 d. d.

Čiužinys ORLANDO iš vienos pusės vidutinio kietumo su viskoelastiniu sluoksniu prisitaikančiu prie kūno, o kitoje pusėje kietas su kokoso pluošto sluoksniu. Ortopedinis čiužinys skirtas turintiems problemų su nugaros skausmais ar mėgstantiems vidutinį bei kietesnį miego pagrindą. Šis čiužinys ypatingas tuo, kad neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Čiužinys puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai yra iki 100 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 120 kg.

€29900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lietuva

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas
Antialerginis čiužinio užvalkalas lengvai nuimamas, nuo 120x200 dydžio atsitraukia 360 ir pasidalina į 2 dalis, prižiūrimas ir skalbiamas iki 30ºC (rekomenduojama) temperatūroje.

Kokoso pluošto sluoksnis 1200 g / m²
Tai natūrali, ekologiška žaliava, gaunama iš kokoso kevalų. Kokoso pluoštas yra lengvas ir erdvus, taip pat labai patvarus ir lankstus, atsparus drėgmei ir deformacijai. Jis pagerina oro cirkuliaciją čiužinio viduje, taip užkertant kelią pernelyg dideliam prakaitavimui. Kokosas taip pat turi antialerginių savybių, neleidžia vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

VISCO prie kūno prisitaikantis viskoelastinis putų poliuretanas
Dėl ypatingos šios žaliavos struktūros ji reaguoja į kūno temperatūrą ir slėgį. Šis sluoksnis įgauna būtent tokią formą, kokią turi ant jo gulintis žmogus. Visco putos savo savybių dėka neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Jis gerai nusausina ir pašalina drėgmę, užtikrindamas sausą ir patogų poilsį.

Veltinio sluoksnis
Jis atskiria spyruoklinį bloką nuo kitų medžiagų. Natūralus veltinis sustiprina čiužinio struktūrą, žymiai prailgindamas jo tarnavimo laiką.

Spyruoklinis blokas MultiPocket
Dėl skirtingo kietumo zonų jis suteikia ergonomišką kūno padėtį poilsio metu. Kiekviena bloke esanti spyruoklė yra atskirame vokelyje.

  

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai.

OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

PASTABA! Čiužinys yra pagamintas Lietuvoje ir nevakuumuotas, todėl pristatomas pilnu dydžiu.

Ačiū už nuostabų čiužinį!
Labai patogus Lietuviškas čiužinys. Ačiū!
Tobulybei ribų nėra, tačiau šis modelis tiesiog tobulas. :)
Pasakiškai patogus čiužinys, džiaugiuosi nusipirkusi ir rekomenduoju kitiems. :)
:) Labai komfortiškas čiužinys :)
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink