Čiužinys "LAGŪNA" (aukštis: 21 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Prekės kodas: LAGUNA-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Čiužinys LAGŪNA iš abiejų pusių vidutinio kietumo su aukščiausio lygio itin elastingais profiliuotais putų poliuretanais, kurie pasižymi tokiomis savybėmis: užkerta kelią grybelių ir pelėsių atsiradimui, suteikia puikią atramą stuburui, yra patvarūs ir atsparūs deformacijoms. Tai putų poliuretanai, kurie gali suteikti patį aukščiausią komforto lygį. Čiužinys tinka mėgstantiems čiužinius be spyruoklinių blokų ar vaikams, puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai iki 90 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 120 kg.

€23000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

10 cm profiliuotas itin elastingas Purple Pure putų poliuretanas
Nevienoda, porėta struktūra užtikrina puikią oro cirkuliaciją, tai užkerta kelią grybelių ir pelėsių atsiradimui, todėl rekomenduojama alergiškiems žmonėms. Puikiai priglunda prie kūno, atpalaiduoja stuburą. Dėl savo nepaprasto patvarumo ir atsparumo deformacijoms jis žymiai prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

10 cm profiliuotas itin elastingas Fresh Orange putų poliuretanas
Naudodami daugybę pjūvių, padalijus čiužinį į 7 zonas, žymiai padidiname plastiškumą, suteikdami puikią atramą stuburui. Netaisyklinga burbuliukų struktūra užtikrina optimalų elastingumą ir puikią oro cirkuliaciją, tai turi tiesioginės įtakos aukštiems kūno palaikymo parametrams, užtikrinantiems komfortą daugelį metų. Be to, jis greitai grįžta į pradinę formą, beveik iš karto reaguodamas į kūno padėties pasikeitimą naudojimo metu.


Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

 
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink