Čiužinys "FANTAZIJA MINI" 180x200 (aukštis: 24 cm, kietumas: vidutinis/kietas)

Turime sandėlyje

Prekės kodas: FANTAZIJA-MINI-00180X200

Išsiuntimas: Prekė sandėlyje

ČIUŽINYS YRA PILNO DYDŽIO - 180x200x24cm.
 

Čiužinys FANTAZIJA MINI iš vienos pusės vidutinio kietumo su viskoelastiniu sluoksniu prisitaikančiu prie kūno, o kitoje pusėje kietas su kokoso pluošto sluoksniu. Ortopedinis čiužinys skirtas turintiems problemų su nugaros skausmais ar mėgstantiems vidutinį bei kietesnį miego pagrindą. Šis čiužinys ypatingas tuo, kad neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Čiužinys puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai yra iki 100 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 120 kg.

€30000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

ČIUŽINYS YRA PILNO DYDŽIO - 180x200x24cm.

 

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

Kokoso pluošto sluoksnis 1200 g / m²
Tai natūrali, ekologiška žaliava, gaunama iš kokoso kevalų. Kokoso pluoštas yra lengvas ir erdvus, taip pat labai patvarus ir lankstus, atsparus drėgmei ir deformacijai. Jis pagerina oro cirkuliaciją čiužinio viduje, taip užkertant kelią pernelyg dideliam prakaitavimui. Kokosas taip pat turi antialerginių savybių, neleidžia vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

VISCO prie kūno prisitaikantis viskoelastinis putų poliuretanas
Dėl ypatingos šios žaliavos struktūros ji reaguoja į kūno temperatūrą ir slėgį. Šis sluoksnis įgauna būtent tokią formą, kokią turi ant jo gulintis žmogus. Visco putos savo savybių dėka neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Jis gerai nusausina ir pašalina drėgmę, užtikrindamas sausą ir patogų poilsį.

Veltinio sluoksnis
Jis atskiria spyruoklinį bloką nuo kitų medžiagų. Natūralus veltinis sustiprina čiužinio struktūrą, žymiai prailgindamas jo tarnavimo laiką.

Spyruoklinis blokas MultiPocket
Dėl skirtingo kietumo zonų jis suteikia ergonomišką kūno padėtį poilsio metu. Kiekviena bloke esanti spyruoklė yra atskirame vokelyje.

Čiužinio gamybai naudojamos sertifikuotos ir atestuotos žaliavos
Savo čiužiniuose gamintojas naudoja saugią HOTMelt klijavimo technologiją, kurioje nėra jokių lakiųjų komponentų ar vandens, kurios dėka klijai neskleidžia kvapų ir yra visiškai saugūs.
  

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink