Čiužinys "VERONA" 90x200 (aukštis: 19 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Turime sandėlyje

Prekės kodas: SAN-VERONA-90

Išsiuntimas: 1-2 d. d.

Čiužinys VERONA iš abiejų pusių vidutinio kietumo su putų poliuretanu virš spyruoklinio bloko. Čiužinys puikiai tinka vaikams, rekomenduojamas maksimalus miegančiojo svoris iki 70 kg, geriausiai čiužinys tarnaus, kai miegančiojo svoris nebus didesnis nei 60 kg.

€14000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lietuva

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas
Antialerginis čiužinio užvalkalas lengvai nuimamas ir skalbiamas iki 30ºC (rekomenduojama) temperatūroje.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos. Iš abiejų pusių po 2 cm.

Veltinio sluoksnis
Jis atskiria spyruoklinį bloką nuo kitų medžiagų. Natūralus veltinis sustiprina čiužinio struktūrą, žymiai prailgindamas jo tarnavimo laiką.

Spyruoklinis blokas Pocket
Dėl skirtingo kietumo zonų jis suteikia ergonomišką kūno padėtį poilsio metu. Kiekviena bloke esanti spyruoklė yra atskirame vokelyje.

  

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai.

OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

PASTABA! Čiužinys yra pagamintas Lietuvoje ir nevakuumuotas, todėl pristatomas pilnu dydžiu.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink