Vaikiškas čiužinys "BABY I" (aukštis: 9 cm, kietumas: vidutinis/kietas)

Populiari prekė

Prekės kodas: VAIKISKAS-CIUZINYS-BABY1-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Rekomenduojame čiužinį kūdikių ir vaikų lovytėms. Čiužinys yra skirtingų kietumų, vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių. Čiužinys turi gerą oro cirkuliaciją, atsparumą drėgmei, yra antialerginis, užkerta kelią grybeliams ir dulkių erkutėms vystytis, todėl yra saugus kūdikiams bei vaikams.

€4000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lenkija

Čiužinio užvalkalas
Užvalkalas su užtrauktuku, todėl lengvai jį galite nuimti ir skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje.

Kokoso pluošto sluoksnis
Tai natūrali, ekologiška žaliava, gaunama iš kokoso kevalų. Kokoso pluoštas yra lengvas ir erdvus, taip pat labai patvarus ir lankstus, atsparus drėgmei ir deformacijai. Jis pagerina oro cirkuliaciją čiužinio viduje, taip užkertant kelią pernelyg dideliam prakaitavimui. Kokosas taip pat turi antialerginių savybių, neleidžia vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms.

Putų poliuretanas
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

Grikių lukštų sluoksnis
SVARBU! Grikių sluoksnis nėra dygsniuotas. Pasižymi antibakterinėmis ir pragulą mažinančiomis savybėmis. Neleidžia susidaryti stuburo defektams ir padeda išgydyti esamus. Grikių lukštuose esantys taninai neleidžia daugintis dulkių erkutėms ir bakterijoms čiužinyje bei ant odos paviršiaus.

 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai.

OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

Pirkome, kokybė normali, kaina pagal sudėtį konkurencinga
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink