Antčiužinis "PORO" (aukštis: 5 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Populiari prekė

Prekės kodas: ANTCIUZINIS-PORO-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Antčiužinis PORO iš abiejų pusių vidutinio kietumo su putų poliuretanu. Toks antčiužinis yra skirtas išlyginti nelygų sofos-lovos paviršių, norint šiektiek pakietinti per minkštą miegojimo pagrindą ar nenorintiems minkštų viskoelastinių antčiužinių.

€7500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.
4 cm - T25 putų poliuretanas
Aukštos kokybės putų poliuretanas yra labai atsparus deformacijai ir lenkimui. Jis užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, yra lankstus ir elastingas.
 


 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink