Antčiužinis "ATLANTA" (aukštis: 4 cm, kietumas: minkštas/minkštas)

Populiari prekė

Prekės kodas: ANTCIUZINIS-ATLANTA-001

Išsiuntimas: 10-20 d. d.

Antčiužinis ATLANTA iš abiejų pusių minkštas su viskoelastiniu sluoksniu prisitaikančiu prie kūno. Ortopedinis antčiužinis gali būti naudojamas ant sofos-lovos ar lovos norint minkštinti miego pagrindą. Šis antčiužinis ypatingas tuo, kad neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką.

€11000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lietuva

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas BALTAS užvalkalas
Antialerginis čiužinio užvalkalas lengvai nuimamas, nuo 120x200 dydžio atsitraukia 360 ir pasidalina į 2 dalis, prižiūrimas ir skalbiamas iki 30ºC (rekomenduojama) temperatūroje.

ARBA

0.3 cm - Aukščiausios kokybės užvalkalas su medvilne RUDAS
Antialerginis čiužinio užvalkalas lengvai nuimamas, nuo 120x200 dydžio atsitraukia 360 ir pasidalina į 2 dalis, prižiūrimas ir skalbiamas iki 30ºC (rekomenduojama) temperatūroje.

3 cm - Prie kūno prisitaikančio viskoelastinio putų poliuretano
Dėl ypatingos šios žaliavos struktūros ji reaguoja į kūno temperatūrą ir slėgį. Šis sluoksnis įgauna būtent tokią formą, kokią turi ant jo gulintis žmogus. Viskoelastinis putų poliuretanas savo savybių dėka neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Jis gerai nusausina ir pašalina drėgmę, užtikrindamas sausą ir patogų poilsį.Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai.

OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink