Čiužinys "KOMFORTAS" (aukštis: 22 cm, kietumas: vidutinis/kietas)

Prekės kodas: KOMFORTAS-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Čiužinys KOMFORTAS iš vienos pusės kietas su HR itin elastingu profiliuotu putų poliuretanu ir kokoso pluoštu, iš kitos pusės vidutinio kietumo su lateksu ir profiliuotu prie kūno prisitaikančiu viskoelastiniu sluoksniu, viduryje atsparus deformacijai ir lenkimuisi putų poliuretano blokas, kuris užtikrina tinkamą kūno amortizaciją.Čiužinys puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai ~90 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 120 kg.

€23000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

Profiliuotas putų poliuretanas HR30
Elastingo putų poliuretano porėta struktūra užtikrina puikią oro cirkuliaciją, kuri neleidžia daugintis grybeliams ir pelėsiams. Šis putų poliuretanas turi netolygią ląstelių struktūrą, kurios dėka įgauna geresnius kūno atramos, komforto ir elastingumo parametrus. Jis pasižymi padidintu lankstumu, kuris suteikia daugiau komforto ir prailgina tarnavimo laiką.

Kokoso pluošto sluoksnis 1200 g / m²
Tai natūrali, ekologiška žaliava, gaunama iš kokoso kevalų. Kokoso pluoštas yra lengvas ir erdvus, taip pat labai patvarus ir lankstus, atsparus drėgmei ir deformacijai. Jis pagerina oro cirkuliaciją čiužinio viduje, taip užkertant kelią pernelyg dideliam prakaitavimui. Kokosas taip pat turi antialerginių savybių, neleidžia vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms.

VISCO prie kūno prisitaikantis profiliuotas viskoelastinis putų poliuretanas
Dėl ypatingos šios žaliavos struktūros ji reaguoja į kūno temperatūrą ir slėgį. Šis sluoksnis įgauna būtent tokią formą, kokią turi ant jo gulintis žmogus. Visco putos savo savybių dėka neleidžia susidaryti praguloms, mažina nugaros skausmus ir gerina kraujotaką. Jis gerai nusausina ir pašalina drėgmę, užtikrindamas sausą ir patogų poilsį.

Lateksas
Tinkamai prisitaiko prie kūno formų, užtikrina efektyvią ventiliaciją miegant. Dėl riboto pelėsių, dulkių erkučių ir grybelių išsivystymo jis pasižymi plačiu antialerginių savybių spektru.

Čiužinio gamybai naudojamos sertifikuotos ir atestuotos žaliavos
Savo čiužiniuose gamintojas naudoja saugią HOTMelt klijavimo technologiją, kurioje nėra jokių lakiųjų komponentų ar vandens, kurios dėka klijai neskleidžia kvapų ir yra visiškai saugūs. 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai. Sertifikato numeris: IW00398.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink