Vaikiškas čiužinys "MAŽYLIS" (aukštis: 10 cm, kietumas: vidutinis/kietas)

Populiari prekė

Prekės kodas: VAIKISKAS-CIUZINYS-MAZYLIS-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Rekomenduojame čiužinį kūdikių ir vaikų lovytėms. Čiužinys yra skirtingų kietumų, vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių. Dėl čiužinyje naudojamų medžiagų, čiužinys prisideda prie taisyklingo vaikų stuburo formavimosi. Ne tik kokoso pluošto sluoksnis turi daug gerų savybių, tokių kaip geresnė oro cirkuliacija, atsparumas drėgmei, kelio užkirtimas vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms, bet ir grikių lukštuose esantys taninai neleidžia daugintis dulkių erkutėms ir bakterijoms čiužinyje bei ant odos paviršiaus.

€6500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Lenkija

1 cm - Aukščiausios kokybės dygsniuotas užvalkalas 200g / m²
Antialerginis su membranine struktūra, pagamintas iš aukščiausios kokybės hipoalerginių pirmos kokybės medžiagų, užtikrinančių išskirtinį minkštumą bei nepaprastą komfortą ir pasitenkinimą juo. Užvalkalas turi įsiūtą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai nuimti skalbimui.



Oro kondicionavimo pluoštas
Purus, minkštas, elastingas ir ilgaamžis sintetinis neaustinis audinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir nesugeria drėgmės.

Kokoso pluošto sluoksnis 1200 g / m²
Tai natūrali, ekologiška žaliava, gaunama iš kokoso kevalų. Kokoso pluoštas yra lengvas ir erdvus, taip pat labai patvarus ir lankstus, atsparus drėgmei ir deformacijai. Jis pagerina oro cirkuliaciją čiužinio viduje, taip užkertant kelią pernelyg dideliam prakaitavimui. Kokosas taip pat turi antialerginių savybių, neleidžia vystytis grybeliams ir dulkių erkutėms.

Putų poliuretanas T25
Aukštos kokybės poliuretano putos yra labai atsparios deformacijai ir lenkimui. Jos užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, yra erdvios struktūros, lanksčios ir elastingos.

Grikių lukštų sluoksnis
Grikių lukštai uždaryti dygsniuotose, specialiai parinktose zonose. Pasižymi antibakterinėmis ir pragulą mažinančiomis savybėmis. Neleidžia susidaryti stuburo defektams ir padeda išgydyti esamus. Grikių lukštuose esantys taninai neleidžia daugintis dulkių erkutėms ir bakterijoms čiužinyje bei ant odos paviršiaus.
 

Čiužinio gamybai naudojamos sertifikuotos ir atestuotos žaliavos
Savo čiužiniuose gamintojas naudoja saugią HOTMelt klijavimo technologiją, kurioje nėra jokių lakiųjų komponentų ar vandens, kurios dėka klijai neskleidžia kvapų ir yra visiškai saugūs.

 

Oeko-Tex® sertifikatas
Čiužinys turi Oeko-Tex® sertifikatą , kuris užtikrina, kad visose čiužinių gamyboje naudojamose medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį sveikatai.


OEKO - TEX sertifikatas gamintoją daro vienu iš labiausiai atpažįstamų gaminių kokybės ženklų. Sertifikavimo procese tikrinama, ar gaminiuose nėra formaldehido, pesticidų ar įprastų medžiagų, kurios gali sukelti alergiją. Tiek pluoštams, tiek tekstilei, tiek gaminiams taikomas OEKO-TEX sertifikatas.

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Čiužinys atitinka aprašymą
Čiužinys pateisino mūsų šeimos poreikius
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink