Čiužinys "DĖLIONĖ" (aukštis: 23 cm, kietumas: vidutinis/vidutinis)

Populiari prekė

Prekės kodas: DELIONE-001

Išsiuntimas: 5-20 d. d.

Čiužinys DĖLIONĖ iš abiejų pusių vidutinio kietumo, branduolys pagamintas iš dviejų tipų itin elastingų poliuretano putų, tačiau šiek tiek skiriasi kietumo lygis. Didelis putų poliuretano tankis teigiamai veikia visos konstrukcijos patvarumą ir stabilumą, be to, čiužinys geriau priglunda prie kūno. Tai vienas geriausių čiužinių paaugliams ir alergiškiems žmonėms. Čiužinys puikiai savo savybes atskleidžia, kai miegančiųjų svoriai yra iki 90 kg. Maksimalus rekomenduojamas vieno miegančiojo svoris yra 110 kg.

€20000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Lenkija

Čiužinys išrankiausiems klientams. NoGlue serijos gaminiai yra iš aukštos kokybės, hipoalerginio, sunkaus audinio su įsiūtu užtrauktuku. Gamybos procese naudojamos tik sertifikuotos žaliavos, kurios yra ekologiškos ir atitinka griežtus kokybės ir saugos standartus. Čiužinio branduolys pagamintas iš dviejų tipų itin elastingų poliuretano putų, tačiau šiek tiek skiriasi kietumo lygis. Didelis putų poliuretano tankis teigiamai veikia visos konstrukcijos patvarumą ir stabilumą, be to, čiužinys geriau priglunda prie kūno. Branduolys sujungiamas DoveTail technologija. Čiužinys yra profiliuotas iš abiejų pusių, todėl suteikia daug aukštesnį komforto lygį nei tradiciniai putų poliuretano ir spyruokliniai čiužiniai. Rezultatas – tobula oro cirkuliacija miego metu, o 7 zonų sistema idealiai tinka žmogaus kūno anatomijai. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš malonaus liesti, kokybiško audinio.

Produkto charakteristika:

  • Malonus ir patvarus dygsniuotas hipoalerginis ULTRA serijos užvalkalas su užtrauktuku.
  • Abi čiužinio pusės skiriasi kietumu ir patogumu. Abi pusės yra profiliuotos ir pasisavina šios technologijos ypatybes.
  • 7 zonų profiliuoti viršutiniai čiužinio sluoksniai ženkliai pagerina miego komfortą ir higieną.
  • Naudotos dviejų tipų aukštos kokybės poliuretano putos su skirtingu kietumo lygiu. Universalus sprendimas, padidinantis komfortą ir potencialių patenkintų vartotojų skaičių dėl geresnio gaminio priderinimo prie skirtingų poreikių bei pageidavimų.
  • Šiuolaikinės moderniausios technologijos, tokios kaip DoveTail, dėl kurios čiužinys yra labai saugus ir hipoalergiškas, arba Air Lift 7, kuri teigiamai veikia miego komfortą ir higieną. Tai vienas geriausių čiužinių paaugliams ir alergiškiems žmonėms.
  • Visos žaliavos naudojamos gaminant čiužinį atitinka griežtus standartus.


Naudojamos technologijos:
 AirLift 7 sistema – komfortas ir puiki oro cirkuliacija dėl naudojamos novatoriškos Air Lift 7 sistemos. Šios technologijos buvimas daro didelę įtaką miego komfortui ir higienai. Profiliuotų putų poliuretanų sukurti oro kanalai yra tobulos oro cirkuliacijos pagrindas, o tai reiškia sveiką miegą ir sveiką kūną. Naktinis prakaitavimas sumažinamas iki minimumo, o oda visada gali įkvėpti gryno oro. Laisvas oro srautas neleidžia po mūsų kūnu susidaryti pelėsiui ir nesikaupti dulkių erkutėms bei kitiems nepageidaujamiems alergenams. Čiužinys suskirstytas į 7 zonas, kurių dėka puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno anatomijos.DoveTail - technologija sukurta specialiai jūsų saugumui, čiužinių gamyba pagal Dove Tail technologiją yra revoliucija. Šio čiužinio sluoksnių sujungimo būdas paremtas moderniausia rinkoje esančia technologija, pagrįsta fiziniu ir mechaniniu sujungimu, kai naudojama trintis. Dėl didelio kontaktinio paviršiaus ir didelio naudojamų putų trinties koeficiento ši jungtis yra labai patvari. Iki šiol rinkoje esančios medžiagos ir jų apdirbimo būdas neleido naudoti tokių derinių, todėl šiuo metu jos yra naujoviškos. Rinkoje paplitęs HotMelt metodas reikalauja naudoti klijus, todėl jie tampa mažiau saugūs, labiau alergizuojantys ir daugiausia naudojami siekiant sumažinti gamybos sąnaudas bei pagreitinti čiužinio surinkimo procesą. Kadangi šiame čiužinyje nenaudojami klijai, jis yra saugus tiek aplinkai, tiek čiužinių gamintojams, o svarbiausia – žmonėms, kurie nusprendžia rinktis šį modernų gaminį. Tai vienintelė bekvapė sistema, todėl ji idealiai tinka jauniems ar alergiškiems žmonėms.ULTRA užvalkalas - patogus ir patvarus čiužinio užvalkalas. ULTRA užvalkalai yra daug aukštesnės kokybės ir ilgaamžiškumo, be to, audiniai pasižymi daug geresniu oro pralaidumu, todėl sumažėja prakaitavimas. ULTRA užvalkalas yra dygsniuotas ant hipoalerginio oro kondicionavimo neaustinio audinio. Tik geriausi čiužinių gamintojai siūlo tokius dygsniuotus užvalkalus.
 

 

PASTABA! Čiužinys yra vakuumuotas, todėl prakirpus pakuotę reikia palikti čiužinį ramybės būsenoje, kol jis atsistatys į savo normalų dydį.

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink